Останній дзвоник у столичних школах [відео]

  Одинадцятикласники прощаються зі школою. Цьогоріч у столиці майже 15 тисяч випускників. Загалом, в Україні шкільні стіни залишать майже триста тисяч підлітків. Попереду їх чекають іспити та вступ до вишів.

  Останні приготування перед останнім дзвоником. Цьогоріч - втім, як і завжди - у моді високі підбори, короткі спідниці. Козиряться і хлопці. В їхньому арсеналі - спортивне взуття.   

  Владислав Мінчев, випускник: "Маю пунктик, щодо кедів. У мене їх 9 пар або навіть більше, і вирішив підтримати традицію. Я проходив десь років напевно 10 з 11, і тому, я вирішив, якщо прощатися зі школою - то саме в них".

  Поки страшокласники підправляють зачіски, першачки готуються їх зустрічати живим коридором.

  Вчителька: "Подивилися один на одного - зараз 11-класники пройдуть по нашому коридору".

  Незмінний атрибут лінійки - яскраві стрічки "Випускник - 2013" та український гімн.

  Усе, як і завжди. Вчителі та батьки настанови роздають. Першачки віршами проводжають, а перші вчителі про перші кроки згадують. 

  Валентина Лейбюк, вчителька: "Колись, 11 років назад, батьки привели їх до першого класа, а зараз вони стоять такі красиві, вродливі. Вони випускники, вони йдуть в життя. Воно і зворушливо, і радісно. Я навіть не можу сказати, які почуття зараз більше розділяють мене".

  Натомість, старшокласники налаштовані рішуче. Прагнуть скоріше вступити до вишів, і розпочати доросле життя. 

  Випускник: "Дуже хочеться, і я не можу вже цього дочекатися. Я не буду сумувати за школою".

  І ось, нарешті, на шкільному подвір`ї лунає довгоочікувний останній дзвоник.

  Цьогоріч випускники шкільні роки проводжають не вальсом. Перевагу віддали сучасним запальним танцям. Ритм підхоплює і малеча.

  Проте з понеділка випускники все ж таки до школи повернуться. Упродовж тижня відбудеться державна підсумкова атестація. Решту учнів першокласниця Маша відправляє на заслужені канікули - гучним дзвоником на біс.

  Олена Махно, Олена Сорокіна, 5 канал.

  Попередній матеріал
  КОДА підписала 10 інвестиційних угод на 300 млн. доларів
  Наступний матеріал
  У Києві вшанували 10-річчя першого в Україні музею води
  Теги:
  Loading...