Останнє тренування перед вильотом на Олімпіаду влаштував чемпіон із дзюдо

  Останнє тренування перед вильотом на Олімпіаду влаштував чемпіон із дзюдо - Георгій Зантарая. Його провів разом зі своїми підопічними. Спортсмен із Києва - головний претендент на золоту медаль у категорії до шістдесяти кілограмів.

  Георгій Зантарая - віддав дзюдо пів свого життя. Україну на Олміпійських іграх  предствалятиме уперше. Однак гімн України за його досягнення звучав за межами Батьківщини не один раз.

  Георгій Зантарая, чемпіон світу з дзюдо: "У 2009 -му я став чемпіоном світу. потім в 2010 став другим на чемпіонаті світу в Токіо. В 2011, я ства третім і чемпіоном Європи в командних і особистих змаганнях".

  У четвер Георгій вирушає у Лондон. Своє останнє тренування перед вильотом - вирішив провести зі своїми вихованцями. Для них він справжній кумир.

  Віталій Даниленко, засновник ГО "Школа боротьби": "Звичайно стимулює. А що ще буде стимулювати дітей? Теоритичні розповіді? Дуже складно. А коли є живий приклад, не по телевізору, приходить до тебе в зал, переодягається з тобою у роздягальні. Куди вже каращий приклад?"

  Георгій розповідає, із Лондона зобов`язаний привести медль. Адже в його перемогу вірять друзі та  рідні. До речі, кілька днів тому у спортсмена народився син. Його вважає своїм головним уболівальником.

  Георгій Зантарая, чемпіон світу з дзюдо: "Давит - от він у мене найбільший вболівальник".

  А щоби українського олімпійця супроводжував успіх, на останньому тренуванні - вихованці та друзі подарували йому ікону - Георгія Побідоносця.

  Олесь Довгий: "Символічно від всіх нас, від більше ніж півтисячі дітей, які є його послідовниками, які на нього дивляться як на героя, як на приклад. Ми подарували йому ікону георгія Побідоносця, які він пообіцяв взяти з собою на Олімпійські ігри. І я переконаний, що він повернеться назад з золотою медаллю. Я хотів би підкреслити, що сьогодні нашій країні перемоги потрібні як ніколи".

  Цьогоріч Україну в Лондоні представлятиме сЕмеро дзюдоїстів. Це найбільша команда, яка презентувала країну на Олімпіадах з часу незалежності держави. Усього на 30-х олімпійських іграх за першість змагатиметься 245 українських спортсменів. 

  Іван Головач, "5 канал".

  Попередній матеріал
  23 автомобілі вручили неповносправним Київщини
  Наступний матеріал
  Спека повернулася у столицю
  Теги: