Опозиція: вартість Гостиного двору занизили у тисячі разів [відео]

  21 тисяча гривень - саме стільки коштує Гостиний двір. Такі дані підтвердили у Фонді держмайна народним депутатам від "Батьківщини".

  Згідно з договором оренди, за експлуатацію історичної будівлі на столичному Подолі компанія "Укрпроектреставрація" щомісяця сплачує державі трохи більше 100 гривень. Натомість, депутати переконані - реальна вартість пам`ятки близько 100 мільйонів, тож оренда мала становити щонайменше 5 тисяч гривень на місяць! Нардепи наголошують - умови оренди Гостиного двору не переглядалися з 1994 року. У таких діях народні обранці вбачають корупційну схему. Під час зустрічі, голова Фонду держмайна побіцяв перевірити можливість перегляду договору оренди та проведення переоцінки будівлі.

  Олександр Бригинець, народний депутат, "Батьківщина": "Вони шукають нібито юридичні підстави змінити ці цифри, але поки ми не прийшли - їм таке в голову не прийшло. Цифри підтверджені, це об`єктивна позиція".

  Юрій Одарченко, народний депутат, "Батьківщина": "Тому що вони затіяли реставрацію, яка коштувала 110 млн. по заявкам забудовника, інша сторона - вартість об`єкту, яка коштує 21 тисячу. Тобто це, фактично, передача безкоштовно майна засновникам "Укрреставрації". У влади сьогодні є бажання провести безкоштовну приватизацію Гостиного двору".

  Попередній матеріал
  Українки зайняли 4-те місце у командному заліку Кубка світу з біатлону
  Наступний матеріал
  В Румунії протестують люди з вадами зору
  Теги:
  Loading...