Меморандум про співпрацю між World Steel Dynamics (США) 'Укрметалургпромом'

"Укрметалургпром" підписав з американською World Steel Dynamics Меморандум про співпрацю

  Ця угода може зробити Україну міжнародним майданчиком у Європі для представників металургійної галузі з усього світу

  У вівторок, 24 квітня, в Києві був підписаний Меморандум про співпрацю між World Steel Dynamics (США) та українським об'єднанням підприємств "Укрметалургпром". Ця угода може зробити Україну міжнародним майданчиком у Європі для представників галузі з усього світу, передає "Обозреватель".

  Підписанти планують впровадити практику міжнародних галузевих форумів та конференцій для обміну досвідом між провідними фахівцями ринку. Зі слів керівника ОП "Укрметалургпром" Олександра Каленкова, для української металургії ця співпраця відкриває нові можливості для отримання інформації, експертизи та цінних навичок. Це дає можливість для вітчизняних компаній відкрити нові перспективні сектори та цілі ринки.

  "Ситуація в металургії вкрай конкурентна на глобальному ринку. Наші підприємства конкурують не тільки щодо собівартості. І ми дуже сподіваємося, що в майбутньому це буде не стільки собівартість, скільки відносини з клієнтами, якість продукції, яка і зараз досить висока, вихід на нові ринки. Це все має дати не тільки нашій металургії, а й промисловості дуже велику підмогу", – запевнив Каленков.

  На його думку, досягнуті домовленості – це ще й частина експортної стратегії України. І вона може мати значний вплив на галузь, яка забезпечує 28% усіх валютних надходжень у країну.

  "Кожен такий захід дає шанс наростити наш експорт на 10%, 20%, 50%, – наголосив він, – Але найголовніше – це може нашу металургію перевести з тієї ситуації, в якій вона перебуває зараз, у стан, в якому вона може розвиватися, жити, конкурувати в середньостроковій перспективі".

  Компанія World Steel Dynamics є лідером у наданні стратегічних інформаційних послуг і вже більш як десять років регулярно організовує відповідні заходи. За словами її генерального директора Філіпа Інгліна – це цікава можливість співпрацювати не тільки з одним виробником безпосередньо, а з цілою індустрією. Компанія націлена на те, щоб допомогти Україні розвивати свої позиції на внутрішньому і світовому ринку.

  "Україна унікальна тим, що виробники тут взаємопов'язані з усім іншим світом. Експорт України стосується всіх ринків у світі – від США до Європи й Азії. І ця взаємопов'язаність української індустрії, її позиція як одного з експортерів сталі за найнижчою собівартістю на світовому ринку, і ті виклики, які зараз стоять перед індустрією – це створює цікаву можливість для нас привнести нашу експертизу і побачити, як вона реалізується", – зазначив Інглін.

  Уже в найближчий тиждень має бути створена робоча група для проведення заходу в Європі. За попередньою інформацією, відбутися він може вже восени 2018 року.

  Попередній матеріал
  Зазвучить по-новому: у київського метро з'явиться новий "голос"
  Наступний матеріал
  "Зайцева їхала швидко, при цьому точно не горів зелений": свідок розповів подробиці ДТП у Харкові
  Теги: