business-tv.com.ua

Омелян: Через управлінські рішення УЗ хаос з вантажоперевезеннями тільки посилився

  Урядовець повідомив, що нині ведуться дискусії щодо поетапного підвищення тарифів

  Міністр інфраструктури України Володимир Омелян вважає, що через некваліфіковані управлінські рішення менеджменту ПАТ "Укразалізниця" посилився хаос із вантажними перевезеннями у країні. Про це він заявив УНІАН, коментуючи можливість підвищення тарифів на вантажоперевезення.

  "У нас зараз є десятки, сотні поїздів по всій країні, які просто завмерли, їх ніхто не везе, локомотивів немає, контракти зриваються. Це величезна проблема, величезний ризик. Ми бачимо явну нестачу локомотивів, заблоковані Придніпровська та Львівська залізниці. Перевезення у цьому напрямку проходять з величезними труднощами. Ми бачимо високий корупційної фактор при видачі вагонів, і ми бачимо, що через не зовсім кваліфіковані управлінські рішення цей хаос посилюється", – заявив міністр.

  Він визнав, що тарифи на вантажні перевезення УЗ, як і раніше – одні з найнижчих, якщо порівнювати з іншими країнами. Водночас, зі слів Омеляна, багаторазового збільшення тарифів не буде.

  "Є полярні позиції "Укрзалізниці" і бізнесу. Безумовно, тарифи УЗ – одні з найнижчих в Європі, якщо не найнижчі. Це факт. З іншого боку, я категорично проти того, щоб відбувалося підвищення в рази. У нас вже було підвищення на 15%. За рахунок дерегуляції вагонної складової та інвентарного парку, тарифи стали ще вищими. Це не може тривати до безкінечності. Тепер я хочу бачити результат від "Укрзалізниці": поліпшення сервісу, гарантію транспортування всіх видів продукції, бо зараз цього немає", – наголосив він.

  Урядовець повідомив, що нині ведуться дискусії щодо поетапного підвищення тарифів.

  "Я не готовий сказати, коли і наскільки. Поетапно. Лише за рахунок підняття тарифів цього року "Укрзалізниця" отримала майже $1 млрд, які вона мала вкласти в рухомий склад, залізничну інфраструктуру. Я хочу бачити, як ці гроші будуть витрачатися. Тоді можна говорити про підвищення тарифів", – підсумував він.

  Попередній матеріал
  Подвійне самогубство: у Дніпрі хлопець із дівчиною викинулися з вікна ТЦ
  Наступний матеріал
  Супрун розповіла про небезпеку шкільних лінійок і дала поради, як мінімізувати ризики
  Теги: