Окупанти відмовили арештованому кримчанину у збереженні громадянства України

  Суд Сімферополя не визнав права Олександра Кольченко залишити українське громадянство.

  У середу, 28 січня, в Київському районному суді Сімферополя розглянули позовну заяви адвоката Світлани Сидоркіної про визнання права кримчанина Олександра Кольченка на збереження громадянства України. Проте суд відмовив у задоволенні даного позову, повідомляє кореспондент Крим.Реаліі.

  У середу, 28 січня, в Київському районному суді Сімферополя розглянули заяву адвоката Світлани Сидоркіної про визнання права кримчанина Олександра Кольченка на збереження громадянства України, проте суд відмовив у задоволенні даного позову, повідомляють Крим.Реаліі.

  Кримський активіст Олександр Кольченко був заарештований в Сімферополі 16 травня 2014 і етапований до Москви, в СІЗО "Лефортово". ФСБ звинувачує його, а також ще кількох жителів Криму, серед яких український режисер Олег Сенцов, в організації та участі у терористичному співтоваристві, підготовці теракту на території півострова.

  Московський суд у грудні 2014 продовжив термін утримання під вартою до 16 квітня 2015 року.
  Незважаючи на те, що сам Кольченко наполягає на своєму українському громадянстві, слідство вважає його громадянином Російської Федерації.

   

  Попередній матеріал
  Волонтери пояснили, чому Міноборони не може усім забезпечити бійця на фронті
  Наступний матеріал
  Під час артдуелі під Гранітним загинули двоє "азовців"

  Російські окупанти не зуміли створити альтернативу Меджлісу, тому перейшли до відкритого тиску на кримських татар - В’ятрович

  На кримськотатарський канал ATR прибули озброєні окупанти - вилучають сервер

  Окупаційна влада намагається побудувати в Криму "новий Меджліс" - експерт

  Звинуваченого у "справі Сенцова" в Росії посадили на 7 років