5.ua

Окружний адмін суд Києва переніс розгляд позову проти Міоборони та КМДА

   

  Наступне засідання має відбутися 25 грудня. Півтора десятки родин, які живуть на території колишньої військової бази неподалік Біличанського лісу, позиваються до забудовника з вимогою не позбавляти їх житла через будівництво технопарку «Біонік-Хілл». Комплекс збираються зводити на 146-ти гектарах землі на території селища Коцюбинське. Люди заявляють, через масштабне будівництво їх поспіхом виселяють з квартир. Поблизу масово рубають дерева, забудовник також вирив котлован. У самій компанії «Біонік девелопмент» це заперечують. Кажуть, жодного стосунку до виселення людей не мають. А приватна територія забудовника, де збираються звести першу чергу технопарку, не зачіпає будинків людей. Раніше Окружний адмінсуд столиці заборонив компанії вести підготовчі та будівельні роботи.

  Людмила Лук’янець, мешканка військового містечка: «Вони закрили ворота й не стали пускать. Взяли ворота й всі вимазали салідолом. Охрана, начальство фірми цієї».

  Олександр Дядюк, громадський активіст: «Віддали земельну ділянку, яка до Києва жодного відношення не має. Тому, що це територія Київської області. Ми надали вже величезний масив - три тома доказів цього. Що це не Київ, а Київська область».

  Дмитро Звєрєв, керівник департаменту зовнішніх зв’язків інноваційного парку Біонік-Хілл: «Ця ділянка перебуває у приватній власності. Ми маємо всі необхідні документи. Інноваційний парук не має жодного відношення до розселення людей. За нашою інформацією, розселенням людей займається міністерство оборони. Нас проінформували, що більшість з тих сімей, які мешкали у цих будиночках - вони, мені здається двадцять три, вони вже переїхали до нових квартир».

  Попередній матеріал
  Невідомі замінували київські аеропорти і залізничний вокзал
  Наступний матеріал
  Янукович запросив опозицію до загальнонаціонального діалогу
  Теги:
  Loading...