telegraf.com.ua

Одному з підозрюваних у вбивстві міського голови Кременчука продовжили арешт

  Жовтневий районний суд Полтави вчора продовжив арешт директора телекомпанії "Візит" Олександра Мельника, якого підозрюють у вбивстві міського голови Кременчука Олександра Лободенка, ще на два місяці.

  Про це вовідомляє УНІАН. Термін першого арешту Мельника, раніше встановлений судом, закінчувався 3 листопада. Потім, згідно з рішенням суду, він був продовжений ще на 2 місяці. Тепер термін арешту продовжили до кінця лютого 2015 року.

  Разом з тим у рішенні суду відзначається, що адвокати можуть подати апеляцію на це рішення феміди.

  Раніше прокурор Полтавської області Ян Стрелюк стверджував, що в листопаді прокуратура має намір передати справу щодо вбивства мера Бабаєва і судді Лободенка до суду.

  У Кременчуці ввечері 11 лютого невідомий кілька разів вистрілив у суддю Автозаводського райсуду Лободенка, коли той повертався додому з роботи. Потерпілий помер у лікарні тієї ж ночі. Основна версія слідства - скоєння вбивства у зв'язку з професійною діяльністю потерпілого.

  26 липня близько 10.00 неподалік власного будинку застрелили міського голову Кременчука Бабаєва.

  За підозрою у причетності до вбивства були затримані Олександр Крижановський і директор місцевої телекомпанії «Візит» Мельник.

  Суддя Лободенко виносив ухвалу про накладення арешту на частину майна сім'ї Мельника і не розглянув справу до кінця, оскільки був убитий.

  Попередній матеріал
  На Волині прощались із загиблими бійцями загону "Світязь"
  Наступний матеріал
  Кілька сотень пасажирів заблоковані на палаючому поромі

  Попрощатись з Олегом Бабаєвим прийшло 10 тис. мешканців Кременчука

  Президент очікує якнайшвидшого розслідування убивства Бабаєва та замаху на Садового

  У Кременчуці оголошено триденну жалобу за Бабаєвим

  Мера Кременчука ймовірно вбили через бізнес - Шкіряк