Нумерологи та астрологи радять не приймати важливих рішень 11.11.11

  Не приймати завтра важливих рішень радять нумерологи та астрологи. 11-го 11-го 11-го - не варто розпочинати бізнес, виходити заміж та змінювати щось в житті.
  Винна у всьому - одиниця, яка символізує агресивного лідера. Тож, справи розпочаті завтра - навряд чи будуть успішними. А сам день буде надскладним для більшості людей. Таким він може стати і для української збірної з футболу, яка завтра вперше проведе матч на стадіоні "Олімпійський". Одиниці зіграють свою роль і тут. Боротьба, передбачає нумеролог, буде напруженою. Однак, магічна дата може принести киянам і користь - в цей день є сенс загадати бажання об 11-й годині 11 хвилин. 

  Людмила Савіна, нумеролог: "Мы напрасно не задумываемся над тем, что мы все общаемся между верхними и нижними силами. В этот день мы имеем возможность обратится к так называемым высшим силам и попросить о том, что для нас важно. Но помните - просить нужно о хорошем. В этот день любая ваша агрессия, даже мысленная, вернется к вам в гораздо большей отдаче, чем любой другой день. Можете проверить".
  Попередній матеріал
  Лікарі застерігають перед появою алергії на холод
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура: Мельниченка розшукують щоб арештувати
  Теги: