НСК "Олімпійський" збудований уже на 70%

  НСК "Олімпійський" збудований уже на 70 відсотків. Натепер, повністю засклили контур стадіону, усі приміщення всередині опалюються і освітлюються.
  Тому, навіть у зимовий період оздоблювальні і монтажні роботи проводять без порушення технологічного процесу. Уже встановлені усі елементи вантової системи, яка утримуватиме покрівлю над трибунами. До футбольного Євро - підготують і півторакілометрову зону довкола стадіону. Там відремонтують фасади будинків і причепурять прибудинкові території. Візьмуться і за власників балконів. Мерія вимагатиме навести там порядок і не виходити на балкони у спідньому. Із такими пропозиціями чиновники звернуться до Кабміну.

  Сергій Целовальник, головний архітектор Києва: "Представьте себе, мы затрачиваем колосальные, будем затрачивать - сидели, выискивали средства - затрачивать колоссальные средства на фасады, на подсветку на благоустройство, на озеленение, на малые формы, на скамейки, на знаки на зданиях и так далее. И при этом всем выйдет дядя Вася в трусах на балкон, где висят тазики, банки стоят, лыжи - все, что хочешь, сухие цветы. Вот так вот облокотится с сигаретой в зубах, и будет на всю эту красоту смотреть, а мы его подсвечивать будем".
  Попередній матеріал
  Відзавтра у столиці зростуть ціни на ЖКП
  Наступний матеріал
  Лукашенку заборонили в`їзд до Євросоюзу
  Теги: