5.ua

Новий столичний сувенір - золотий батон Януковича

  Золотий батон Віктора Януковича став київським сувеніром. Образ хлібини, як символу розкошів набув неабиякої популярності серед містян та гостей столиці. Зменшені копії золотого батона уже заполонили столичні ятки. Придбати їх можна на Майдані Незалежності.

  Золотий батон, за словами очевидців – одна зі знахідок у колишній резиденції Віктора Януковича у Межигір'ї. Вражені розкошами чиновника українці навіть уже переповідають історії про дорогоцінну хлібину. Кажуть – Януковичу подарували золотий батон в знак вдячності за допомогу у побудові заводу. Сам колишній президент від золотого хлібобулочного виробу відхрещується. Каже, що усе це – наклепи.

  Хоча автор дорогоцінного виробу невідомий, столичні сувенірні ятки майорять зменшеними копіями золотих батонів. Продавці запевняють – цей товар нині у неабиякому попиті. Сто штук за день – і це, кажуть, не межа.

  Господарі краму інтригують: найближчим часом можуть з'явитися нові сувеніри, які символізуватимуть чиновницьке марнотратство. Які саме – поки що тримають у секреті.

  Нонна Лактіонова, Ігор Селянінов, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Львів'яни посадили дубову алею у пам'ять про Небесну Сотню
  Наступний матеріал
  Українська хокейна збірна готується до чемпіонату світу