Новозбудована поліклініка у Броварах освоює нове обладнання, і просить ще

  Понад тисячу відвідувачів щодня і 16 тисяч квадратних метрів площі. Новозбудована поліклініка у Броварах освоює нове обладнання і просить у влади іще 10 мільйонів. Саме стільки потрібно, щоби повністю оснастити заклад і називати його кращою поліклінікою Київщини.
  Окуліст: "Ми дивимось зараз на вузьку зіницю. Правильне обстеження робиться при закапуванні відповідних крапель, що розширяють зіницю і ми можемо оглянути структуру судин, оглянути особливості сіткового апарату".

  На прийомі в окуліста - губернатор. На відстані кількох метрів читає літери - дрібні та ще менші. Діагноз лікаря - пацієнт здоровий.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Я погодився пройти діагностику, перевірити якраз персональні. Тому що я знаю, який в мене зір і свій стан".

  А от окулісту є що сказати - щоправда не на камеру.

  СНХ_окуліст з Прияжнюком:

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Ви ж нічого не виявили?"

  Окуліст: "Ну все інше я можу сказати вам, але один на один".

  Крім профілактичних кабінетів - у своєму арсеналі броварські медики тепер мають сучасну операційну, рентгени, ЛОР-комбайни, ендоскопічну техніку. У старій поліклініці , кажуть, було значно тісніше. Рахують плюси і мінуси.

  Валентин Багнюк, головний лікар Броварської районної лікарні: "Тут 16 тис. кв. метрів. У тій поліклініці - 700. Там було багато людей, багато проблем було з чергами, а тут люди розійшлися, ці тисячу людей - їх не видно. А там коридори забиті були. Плюс до того, все обладнання було старе по 20-30 років, а тут новітнє".

  Лікуватися не лише за європейським стандартом, а й за європейські кошти будуть незабаром в Іванківському районі. Нова сучасна лікарня має з`явитися там вже за рік-півтора. Проект її будівництва вже почала розробляти обласна влада.

  Ганна Рибалка, Олександр Котельников, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Суд повернув у держвласність 90 гектарів природоохоронних земель на Київщині
  Наступний матеріал
  Відзавтра у столиці зростуть ціни на ЖКП
  Теги: