Нового керманича отримала Олександрівська лікарня

  Нового керманича отримала Олександрівська лікарня. Головним лікарем - там став Роман Василишин. До цього - він керував Головним управлінням лікувальних закладів Укрзалізниці. Крім того, був одним із претендентів на крісло начальника Головного управління охорони здоров`я Києва. Серед обіцянок нового чиновника - підготувати лікарню до футбольного євро і вибороти для неї - статус Національної.

  В нове крісло і відразу до справ. Своє знайомство з новим колективом екс-начальник Головного управління лікувальними закладами Укрзалізниці, а тепер головний лікар Олександрівської лікарні розпочав з обіцянок. На те, що обіцянки знову не стануть пустими словами сподіваються і лікарі.

  До євро-2012 Олександрівська лікарня вийде на новий, європейський рівень - обіцяють чиновники. Розпочати хочуть з реконструкції корпусів. Перше на черзі інфекційне відділення. Його, як і свого часу швидкісний трамвай, добудувати планують до дня міста.

  Обіцяють докласти рук і до довгобудів на території лікарні. На користь лікарів закінчилась і тривала боротьба  із колишніми медичними чиновниками. Нинішнє керівництво пообіцяло не створювати на базі Олександрівської дитячого нейрохірургічного центру. Для цього тут не було, ані належних умов, ані спеціалістів. Вже за три місяці новий керманич обіцяє нове обличчя Олександрівської лікарні. Гроші переважно будуть брати у інвесторів, а не з бюджету міста. 

  Наталя Гончарова, Сергій Клименко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У галереї "Мінус-4" - закінчилася виставка утилізованих експонатів
  Наступний матеріал
  Олег Скрипка переспівав "Щедрика" та створив мультфільм [репортаж, відео]
  Теги: