Нові технології у виробництві шин запустили до дня хіміка - у Білій Церкві

  Нові технології у виробництві шин - запустили до дня хіміка - у Білій Церкві. Відтак, українські шини - можуть стати дешевшими.
  Новітнє обладнання - презентували губернатору області. Ним наносять зимовий або літній візерунок. Два десятки таких машин - працюють в автоматичному режимі, тому у процесі - майже не задяні люди. Тестували це устаткування більш як місяць. Виробництво шин за цією технологією - майже на третину зменшує енерговитрати та час на вулканізацію.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Ми сьогодні вікривали лінію нову, яка змонтована була в дуже стислі терміни, інвестиції біля 5 млн євро, але це дасть можливість на 1,5 млн штук шин виробити додатково. Це дасть можливість збільшити надходження до бюджету, це дасть можливість збільшити заробітну плату працівникам".

  Директор заводу із виробництва шин: "Данное оборудование позваляет нам существенно економить на паре - это порядка 30-ти процентов. Это качество продукции это уменшение человеческого фактора в производстве шин - здесь полная автоматизация процеса".

  Попередній матеріал
  Новий заїзд відкрили на "мосту Кирпи"
  Наступний матеріал
  Перший український парк сучасної скульптури та інсталяції відкрили у столиці
  Теги: