Нові талони на паркування у Києві - з 1 вересня

  Талони на паркування нового зразка у столиці почнуть діяти з першого вересня. Від старих вони відрізняються дизайном та новою системою безпеки. Вартість та умови паркування залишаться без змін. Нові талони розробили за англійською технологією, яку вперше запроваджують в Україні. Їх неможливо ані підробити, ані використати вдруге.

  Мобільний паркінг, паркомати чи старі добрі талони? Поки київські водії тільки вчаться користуватися сучасними системами оплати за паркування, талони й досі лишаються найпопулярнішими. Попри те, що кількість користувачів мобільної парковки зростає щодня, багато хто з автовласників навіть не намагалися зраджувати талонам. Хоча новації у паркуванні загалом схвалюють.

  Максим: "В Америке есть специальные автоматы. Возле каждого парковочного места. Мне кажется, что мы к этому еще не готовы. Самый примитивный, элементарный - это когда подходит молодой человек, которому платится денежка и он выдает соответствующий документ, который подтверждает парковку. На мой взгляд, это самый удобный и оптимальный способ".

  Сергій: "Очень удобно заплатить за год и все. И проблем нет".

  Три рівні захисту від підробок, безконтактна перевірка, спеціальне покриття, яке не дозволяє маскувати старі позначки, а, отже, використовувати талон повторно. Нові талони для паркування друкують на тих самих станках, що й національну валюту. На одному папірці з десяток таємниць.

  Олена Поліщук, директор КП "Київтранспарксервіс": "Змінився захист, змінилась форма але принцип застосування залишився попередній. Тобто нічого нового не треба робити. Коли ви підїхали на паркувальний майданчит, ви маєте закреслити рік, годину, хвилину та день, і покласти цей талон під лобове скло свого автомобіля".

  Червоний, жовтий та зелений - як і раніше, для кожної зони паркування свій талон. Змінюють зовнішність лише денний та погодинний талони. Абонентські картки на квартал чи рік залишаються без змін. І вже точно не зміниться система покарання. Порушникам нових правил блокують колеса.

  Алла Козакова, Андрій Білоножко, 5 канал

  Попередній матеріал
  НАТО обговорить ситуацію в Грузії без Росії
  Наступний матеріал
  Піднято частину танкера "Волгонєфть-139"
  Теги:
  Loading...