5.ua

Нова київська влада зайнялась створенням конкурентного середовища у системі освіти

  У столиці необхідно підвищити якість освітніх послуг, забезпечити здорову конкуренцію між навчальними закладами та розвивати державно-приватне партнерство. Про це 21 серпня заявила радник міського голови з гуманітарних питань Ганна Старостенко, повідомляє прес-служба КМДА.


  "У Києві повинна функціонувати якісна система освіти, тому ми маємо поруч з державними розвивати приватні освітні заклади, державно-приватне партнерство, а також стимулювати підключення до освітніх проектів позабюджетних організацій та міжнародних фондів", – наголосила радник міського голови.

  Утім, першочерговим завданням для влади є успішна підготовка міста до нового навчального року.

  "Протягом місяця ми працюємо з департаментом та районними управліннями освіти і науки, проводимо виїзні наради, відвідуємо всі проблемні дитячі садки, школи, позашкільні навчальні заклади, спілкуємося з керівництвом районів. Ми робимо все для того, щоб забезпечити нормальний початок навчального року", – сказала Ганна Старостенко.

  Серед інших пріоритетних завдань радник міського голови з гуманітарних питань виокремила відновлення занедбаних та створення нових культурних осередків у столиці (зокрема, "Музею історії міста Києва"), розвиток молодіжних ініціатив (створення молодіжного кадрового резерву), повернення до комунальної власності незаконно приватизованих спортивних споруд та розвиток туристичної інфраструктури міста на рівні європейських стандартів.

  Нагадаємо, днями у столиці відкрито пам’ятну дошку на честь письменника Павла Загребельного.
  Попередній матеріал
  Сили АТО знищили три російські танки
  Наступний матеріал
  Сили АТО затримали бойовика, який був свідком смерті Кульчицького
  Loading...