Незаконні кіоски демонтують у Києві

  Ростуть, як гриби після дощу. Мало не щодня у Києві незаконно встановлюють кіоски. Лише за останній місяць до міського колл-центру надійшло більше півтисячі скарг на МАФи. Кіосків, що не мають жодних дозвільних документів за даними Головного управління з контролю благоустрою - у столиці більше двох тисяч. Демонтувати їх чиновники обіцяють вже найближчим часом.

  Цей кіоск, як і три сусідні, встановлені серед газону перед ОХМАТДИТом. Ніяких дозвільних документів на розміщеня вони не мають.  

  Віктор Карпенко, начальник відділу контролю територій ГУ контролю за благоустрєм КМДА: "У вас кіоск, ну які документи? Чи патент на торгівлю, чи якийсь дозвіл, ну шо-небудь есть тут у вас?"

  Ніна Іванівна, продавець: "Я практически временно тут работаю, я ничего не знаю".

  Таких кіосків у Києві - більше двох тисяч. Виявити горе-підприємців управлінцям допомагають кияни. До міського колл-центру щодня надходить кілька десятків скарг. Найбілше дзвінків із Шевченківського та Дарницького районів.

  Наталія Дпанько, начальник "служби допомоги мера киянам": "Скаржаться на те, що МАФи стоять на зелених зонах, на дитячих майданчиках, на медичних закладах, і найбільш акутальне питання, яке порушують наші громадяни - це МАФи на прибудинкових территоріях".

  Підприємці, що не мають документів, отримуюють приписи. До кінця дня вони повинні надати перевіряльникам усі дозволи. Якщо таких не мають - упродовж троьх діб зобов`язані демонтувати свій кіоск. Інакше - це зроблять за них.

  Денис Басс, перший заступник глови КМДА: "Мы производим ежедневно монтажи,- думаю, что за день мы успеваем демонтировать до 10 конструкций. Очень часто мы получаем сопротивление. Поэтому мы сейчас закрепимся поддержкой правоохранительных органов, прокураторы, чтобы навести здесь порядок".

  Налаштовані чиновники рішуче. Обіцяють: за місяць  демонтують щонайменше 300 незаконних МАФів.

  Світлана Рябошапка, Олександр Котельніков, "5-й канал"

  Попередній матеріал
  Київські медики захищатимуть Жовтневу лікарню в Євросуді
  Наступний матеріал
  Зупинки трамваю №1 у Києві перетворять на магазини
  Теги:
  Loading...