Незаконні будівельні роботи біля Голосіївського парку

  Будівництво упритул до Голосіївського парку зупинила районна прокуратура. Ділянку на схилі завбільшки півгектара забудовник огородив парканом, завіз будівельну техніку та почав вирубати дерева.

  Попри те, що  власник ділянки - це фізична особа - не сплатив вартості зелених насаджень, а це понад сімсот тисяч гривень, головне управління земельних ресурсів КМДА видало Державний акт на право власності землею. Нині прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем.

  Денис Адамович, місцевий мешканець: "Це дуже крутий схил, експозиція понад 70 градусів, і всякі дії, пов`язані зі спилом дерев і будівництвом, можуть привести до трагічних наслідків, зсуву грунту та руйнування навколишнього середовища".

  Олег Федорчук, перший заступник  прокурора Голосіївського району: "Перевіряється ще в ході слідства законність отримання взагалі цієї земельної ділянки. Є відповідне доручення управління сільського господарства у Києві. Якщо в ході слідства буде встановлено порушення на отримання документів на вказану ділянку - ми будемо ставити питання про визанння недійсним вказаного договору і розірвання рішення Київради".

  Іще одне порушення мешканці зафіксували за триста метрів від будівництва у Голосіївському парку. Там невідомі зрізали частину схилу, аби збільшити площу дороги. Постраждало коріння понад десятка дерев.

  Микола Даневич, активіст: "Невідомі особи приблизно два-три метри ввійшли на територію Національного парку, знищений ланшафт, знищення дерев відбувається, ну і немає відповідальних осіб".

  Попередній матеріал
  У Києві закрили дитсадок через отруєння вихованців
  Наступний матеріал
  На Київщині пройшов Олімпійський день
  Теги: