24tv.ua

Незаконне використання фото АТОвця: екс-бійці "Азову" прийшли в приймальню Тимошенко за поясненнями

  Лідерка партії послала на переговори офісних клерків, які, своєю чергою, відправили добровольців до регіональної організації, – розповідає аналітика Павло Нусс

  Екс-бійці "Азову" навідалися до приймальні лідера ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко, аби отримати пояснення причин незаконного використання фотографії добровольця Олексія Лисенка у своїй регіональній газеті "Центральна Україна". Про це інформує Replyua.net із посиланням на українського політичного аналітика Павла Нусса.

  "З його слів, Юлія Тимошенко очікувано послала на переговори офісних клерків, які фактично послали бійців для вимоги пояснень в ту саму регіональну організацію партії. Така поведінка Тимошенко і її партійців цілком прогнозована, адже як кандидат на пост Верховного Головнокомандувача ЗСУ Тимошенко ніколи не проявляла ані особливої ​​уваги, ані поваги до армії України", – мовиться у повідомленні.

  Як зазначає Павло Нусс, якщо таке зневажливе поводження до колишніх бійців продовжиться, то вони "не залишать без "фізичної уваги" клерків і деяких депутатів від її партії".

  Нагадаємо, партія Юлії Тимошенко без дозволу і відома екс-добровольця "Азову" використала у своєму агітаційному матеріалі його фото з передової.

  Попередній матеріал
  Голограми замість викладачів: Імперський коледж Лондона запускає новий проект навчання
  Наступний матеріал
  У порту Маріуполя арештували продукцію меткомбінату, який "націоналізовали" бойовики – подробиці