Фінансовий тиждень
Фінансовий тиждень 5 канал

"Не грати на боці супротивника": як банківська система сприйняла ВС

Після різкої девальвації на початку тижня гривня вже повернулася до звичних рівнів

Фахівці стверджують, що зараз підстав для нових адміністративних заходів на валютному ринку немає. 75 млрд гривень накопиченої ліквідності дадуть змогу фінустановам виконувати всі свої зобов’язання. Про це в програмі "Фінансовий тиждень" повідомив голова ради Незалежної асоціації банків Роман Шпек.

"Банківська система на сьогодні здорова, має достатньо ліквідності, має доступ до стандартних інструментів Національного банку щодо екстреної підтримки. Тиждень, який ми прожили в умовах воєнного стану, показує, що потреби такої банки не мали", – повідомив Роман Шпек.

Збалансований бюджет на наступний рік, продовження співпраці з МВФ та іншими міжнародними донорами залишаються підтримкою для української гривні, яка після різкої девальвації на початку тижня вже повернулася до звичних рівнів.

"Надзвичайно важливо всім клієнтам банків не бути під впливом емоцій і не починати грати на боці супротивника. Наприклад, проаналізуємо такий факт: у понеділок багато банків виставляли курс по 30 грн за дол. Нині за долар коштує 28,4 грн. Отже, люди втратили десь по дві гривні на доларі, здійснюючи такі операції", – зазначив голова ради Незалежної асоціації банків.

Попередній матеріал
Після 10 днів мовчання: РФ пообіцяла допустити українських консулів до моряків
Наступний матеріал
Таємний Санта від УЗ. Історія непридбаних, але оплачених квитків на свята – "БлогПост"
Loading...