facebook.com/georgiylogvinskiy

Національний рейтинг України визначив кращих експедиторів і морських агентів року

  Серед результатів 12-го Національного морського рейтингу України також відзначені кращі компанії в номінаціях "Набуття флоту", "Оновлення флоту" і інші

  Національний морський рейтинг України підбив підсумки роботи водного транспорту в 2018 році і нагородив переможців в різних номінаціях. Відповідно до рейтингу, кращим експедитором року став "Метінвест-Шиппінг" (генеральний директор Олексій Соловей). Компанією було відправлено за призначенням 25,37 млн тонн вантажу. На другому місці фірма "АТІС" – 6,91 млн тонн.
   
  Також, було визначено кращий морський агент року. Як вказує журнал "Національний морський рейтинг України":
  "Переможці в номінації "Морський агент" визначаються серед морських агентських компаній за найбільшою кількістю обслугованих самохідних суден в морських портах України (за винятком дунайських портів) протягом року", – йдеться в журналі.
   
  Кращим морським агентом стала компанія "Метінвест-Шиппінг" – вона обслужила 761 судно.

  Серед результатів 12-го Національного морського рейтингу України також відзначені кращі компанії в номінаціях "Набуття флоту", "Оновлення флоту" і інші.

  Національний морський рейтинг України ініційовано журналом "Порти України" та інформаційно-аналітичним центром BlackSea Trans. Щорічний рейтинг проводиться за підтримки Міністерства інфраструктури України, асоціації "Укрпорт", Союзу портових операторів, Асоціації міжнародних експедиторів України, Асоціації морських агентів України, Міжнародної асоціації судновласників Чорноморсько-Азовського басейну (BINSA). Переможці більшості номінацій визначаються за результатами рейтингів, які складаються на підставі показників роботи підприємств.

  Попередній матеріал
  США передали медичне обладнання для українських військових
  Наступний матеріал
  Кононенка та братів Суркісів викликали на допит у НАБУ
  Теги: