Найстарший тенісист України - 100-літній мешканець Броварів [відео]

  До Книги рекордів України через спортивні заслуги потрапив дідусь із Броварів. Олександр Каптаренко у свої 100 років обігрує у настільному тенісі молодших за себе гравців та досі бере участь у змаганнях.

  100-літній тенісист у Броварському парку Слави зібрав десятки глядачів. Представники Книги рекордів України запросили дідуся на тестовий поєдинок, щоби пересвідчитися у його майстерності. Пан Олександр супернику - майстру спорту із настільного тенісу - відразу демонструє свою перевагу.

  Ще кілька миттєвостей - і сумніви щодо майстерності дідуся розбиті нанівець. Олександра Каптарена вписують до Книги рекордів, як найстаршого гравця з настільного тенісу в Україні.

  Олег Іваненко, депутат Броварської міської ради: "Ініціатива міста Бровари. Власне, і моя, як депутата міської ради. 100 років, але це унікальна гра. Майстер спорту протестував його і також не виграв усі матчі. Його заключення - абсолютна фізична форма, унікальні фізичні кондиції, ну і чудова гра".

  Серед тих, хто прийшов підтримати рекордсмена - і донька Ольга. Каже, за батька хвилюється, але й водночас радіє. Пояснює - спорт не дає йому зістарітися.

  Ольга Сокур, дочка рекордсмена: "Я, як лікар, можу сказати, що це унікальний випадок. Тому що таке активне довголіття на сьогоднійшній день - навіть у світі нечасто зустрічається. Це людина, яка не падає духом. В нього навіть немає медичної картки у поліклініці. Не зважаючи на те, що у нього, звичайно, є певні порушення, і в серцевосудинній системі".

  Олександр Олександрович тенісом почав займатися майже 60 років тому. Та це його не єдине хобі. На початку двотисячних чоловік почав писати книжки. Зараз у його арсеналі 5 видань. А з минулого року почав їздити на закордонні змагання. Зараз готуєтьсяо до поїздки у Швецію на чемпіонат світу.

  Олександр Каптаренко, ркекордсмен: "Настольний теніс - для мене головна, підтримуюча форму, сила. Чому?  А тому, що настільний теніс - ми і рухаємося, і, головне - ми мобілізуємося на те, щоби виграти. А мобілізація - це мобілізація духу!"

  Духом 100-літнього чоловіка захоплююється чи не кожен мешканець Броварів. Для них він підтвердження того, що поважний вік - не перепона на шляху до здійснення мрій.

  Любов Топіха, місцева жителька: "Шокуюче! Людині - 100 років, Олександру Олександровичу, і він так класно володіє ракеткою, володіє своїм здоров`ям, тілом. Це для нас усіх приклад".

  Олег Іваненко, депутат Броварської міської ради: "Це приклад того, що у будь-якому віці, у будь-якому стані, треба приділяти собі увагу, приділяти спорту, мати мету у житті, прагнути до чогось, намагатися досягати якихось вершин. Давати приклади суспільству, подаватим дітям, які інколи не хочуть зранку ставати і займатися спортом. А він, до речі, кожного ранку виходить на пробіжку".

  Найстарший тенісист України радить усім займатися спортом і вести активний спосіб життя. А для доброго самопочуття вважає необхідним - здоровий спосіб харчування та здоровий сон, забути про негаразди і бути оптимістом.

  Наталя Новосядла, Олександр Зименко, 5 канал

  Попередній матеріал
  У столичній фан-зоні встановили рекорд із вигукування "кричалок"
  Наступний матеріал
  Блаттер: необхідність використання електронної системи фіксації голу - безсумнівна
  Теги: