Найстаріша жінка Київщини відсвяткувала свій 105 День народження

  Вітання сьогодні приймає - одна із найстарших жительок Київщини. Юлія Черниш - святкує свій сто п`ятий День народження. Іменинниця почувається добре, ще і співає народних пісень.

  Жінка виростила двох дітей, 10-еро онуків та правнуків. Каже, секрет довголіття - у любові до людей. Привітати її - завітали родичі, сусіди, а також керівництво району та області.

  Ювілярці вручили корзину із подарунками, почесну грамоту і привітання від президента України. // На Київщині проживає близько півсотні людей, вік яких перевищує сто років. Найповажніша догожителька області - мешкає у Броварах. Їй 111 років.

  Юлія Черниш, ювілярка: "Усім добра желаю, миру усім людям. Щоб в нас нікагда войни не було, щоб ми жили в тішині і спокої. Дайте, Господи, вам".

  Тетяна Подашевська, заступник голови облдержадміністрації: "Вам на вашу долю випало дуже багато горя, а ви зуміли все це пережити і з великою любов`ю в серці прийшли до нас. Це вже говорить про те, що ви нам дуже потрібна. Ці жінки є живим прикладом любові до людей, до народу, до усіх нас".

  Попередній матеріал
  На історичних місцях Києва з`являться анотаційні дошки
  Наступний матеріал
  Із професійним святом привітали сьогодні податківців столиці
  Теги: