Найпроблемнішим у столиці лишається 223 виборчий округ у Шевченківському районі

  Найпроблемнішим у столиці лишається 223 виборчий округ у Шевченківському районі. Наразі там опрацьовано найменшу кількість протоколів - майже 43 відсотки. В окрузі триває доволі запекла боротьба між самовисуванцем Віктором Пилипишиним та кандидатом від "Свободи" Юрієм Левченком.
  Напружена боротьба триває у 215 окрузі, де балотуються секретар Київради Галина Герега та "свободівець" Андрій Іллєнко. Різниця між ними нині - 32 голоси.

  Схожа ситуація спостерігался і у 214 окрузі, де змагаються кандидат від "Удару" Віктор Чумак та самовисуванець Олесь Довгий. Наразі різниця між кандидатами - на цю годину - близько трьох відсотків.

  Андрій Магера, заступник голови ЦВК: "Дані в інформаційно-аналітичній системі "Вибори"  не відповідали на 4 виборчих дільницях.  Ця ситуація трапилась у Шевченківському районі міста Києва, 223 округ. В протоколах ДВК, які містяться у цій же окружній комісії, там цифри правильні, там немає помилок. А ось дані, які були занесені системним адміністратором, вони не відповідають дійсності. Я дуже хочу вірити, що це мала місце помилка системного адміністратора, в противному разі доведеться звертатися до правоохоронних органів".
  Попередній матеріал
  Понад 86% електронних протоколів із київських дільниць опрацьовано у ЦВК
  Наступний матеріал
  Робота ОВК Голосіївського району заблокована
  Теги: