На засідання Київради не пустили представників профспілок

  Малопродуктивна сесія. Зранку роботі депутатів Київради завадили мітингувальники. Профспілки просилися до сесійної зали, щоби вирішити там свої питання. Відтак для них пообіцяли організувати окрему сесію. Земельні питання порядку денного цього разу розглядали за старою схемою. Однак вже на наступному засіданні Київради депутати планують затвердити правила проведення земельних аукціонів спеціально для столиці.

  На "сесійному" мітингу під мерією - медики, освітяни, транспортники та мешканці гуртожитків. Зі своїми питаннями до сесійної зали делегували голів профспілок. Допомагати їм взялася опозиція.

  Однак до зали засідань представників профспілок так і не впустили. Натомість, депутати провладних фракцій пообіцяли провести для них окрему сесію і заслухати усі питання.

  Щодо порядку денного цієї сесії - непорозуміння  викликали земельні питання. Адже за законом, з 15-го жовтня продавати ділянки можна лише на аукціонах та конкурсах. Утім, як саме це робити - Верховна Рада досі не визначилася - нарікають столичні чиновники. І обіцяють самотужки розробити правила аукціону для столиці. 

  Плідно попрацювати цього разу не вдалося - поки вирішували питання з профспілками та пояснювали земельні питання - робочий день згас.

  Світлана Одаренко, Олександр Майданюк, 5 канал 

  Попередній матеріал
  У Києві відкрили виставку творчості дітей з вадами
  Наступний матеріал
  В Європі також фіксують смертельні випадки захворювання на грип
  Теги: