На залізниці - традиційна передсвяткова нестача квитків

  Ажіотаж у столичних залізничних касах. Напередодні Великодня попит на квитки значно зріс. Південно-Західна залізниця призначила на цей час п`ять додаткових потягів. Однак виїхати зі столиці на вихідні вдається далеко не усім охочим. На цьому традиційно збагачуються перекупники.

  Пані Олена приїхала до столиці у відрядження. Утім, від кас іде з порожніми руками. Квитків - нема.

  Квиток - який душа забажає можна придбати у перекупників. Ми зателефонували одному з авторів оголошення на популярному інтернет-сайті. Попросили 4 квитки до Львова напередодні Великодня.

  Чоловік, що назвався Дмитром, переконує - квитки справжні. Безпеку гарантує, оскільки скуповуванням квитків займається не перший рік.

  Перекупники здатні надати квитки з комфортними місцями на будь-який напрямок. Щоправда, за такий експрес-порятунок доведеться викласти на сотню-півтори більше. Утім, кияни таким ділкам не довіряють. Щоби не переплачувати, кажуть, з купівлею краще не затягувати.

  А от самі працівники "Укрзалізниці" до такого бізнесу спритних киян ставляться цілком спокійно. Кажуть - пасажирам можна купувати до дев`яти квитків за раз. А запровадження іменних проїзних документів призведе ще до більших черг.

  Ганна Рибалка, Сергій Клименко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Проти чиновника "Київавтодору" порушили кримінальну справу
  Наступний матеріал
  У Києві Чистий четвер відзначили толокою
  Теги: