На Троєщині побудують черговий ТРК

  На Троєщині на вулиці Милославській з`явиться мега-торговельний центр. За прогнозами фахівців, це буде найбільший у районі комплекс для відпочинку тамтешніх мешканців.
  У  ньому буде продуктовий супер-маркет, магазини одягу, побутової техніки, боулінг, спортклуб та льодова арена. Окрім розваг частину комплексу займатимуть офіси та паркінг на чотириста місць. Попри те, що Містобудівна рада проект вцілому затвердила, архітектори знайшли суттєвий недолік. Виявляється Київрада виділила землю забудовнику винятково під торгово-офісний комплекс. А проект, за словами фахівців, на третину розважальний. Тож Містобудівна ради зобов`язала авторів задуму переробити назву проекту.

  Сергій Целовальник, член Містобудівної ради столиці: "У проектировщика, даже это больше касается заказчика, если не сделать такое замечание, то могут возникнуть проблемы при прохожении согласования и экспертизы этого объекта".

  Василь Присяжнюк, головний архітектор Києва: "Ми вважємо, за доцільне розміщення цього комплексу, особливо його торгово-розважальної функції. Щоби троєщанці не їздили з вулиці Милославської в центр міста за такими послугами, а могли їх отримати поруч".
  Попередній матеріал
  300 000 грн допомоги Івано-Франківській області виділила Київщина
  Наступний матеріал
  У Києві більше ста потенційно-скандальних забудов
  Теги:
  Loading...