На Солом`янці може запрацювати чергова сміттєспалювальна установка

  На Солом`янці згодом може запрацювати чергова сміттєспалювальна установка. Нацбанк просить "Укрзалізницю" розмістити на території одного з депо спалювальну установку для купюр. Екологи та мешканці занепокоєні і вимагають не допустити роботи іще одного сміттєспалювального заводу поблизу житлових будинків. Адже допустима концентрація шкідливих речовин у цьому районі й без того перевищена.
  Чи розмістять установку і коли вона запрацює, в "Укрзалізниці" поки що не коментують. Нагадаємо, у вересні на Соло`янці почала таємно працювати сміттєспалювальна установка. Але після протесту місцевих мешканців її тимчасово закрили.

  Із заяви НБУ щодо намірів про отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в повітря. Виробнича база Ценрального сховища Нацональнго банку України повідомляє про намір отримати дозвіл на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Виробнича база призначена для здійснення завантаження й розвантаження вагонів НБУ та відстою спеціальних банківських вагонів. Підприємство має 8 організованих стаціонарних джерел викидів, від яких в атмосферне повітря потрапляють 4 найменування забруднюючих речовин».

  Попередній матеріал
  Асортимент різдвяних іграшок у столичних магазинах
  Наступний матеріал
  Як українські козаки зажигали біля Букінгемського палацу
  Теги: