На Солом`янському кладовищі вшанували жертв війни

  Панахиду за воїнів Великої вітчизняної відправили на Солом`янському кладовищі. Поставити свічку на братській могилі прийшли кілька сотень містян.

  Такі заходи на кладовищі, у парку Островського, відбуваються щороку до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. З 1943 по 1975 роки тут ховали учасників Другої світової війни. У 70-х роках на цвинтарі впорядкували братську могилу і спорудили меморіал. Утім, нині його занебали. На думку народного депутата Василя Горбаля, ситуацію щодо впорядкування кладовища може змінити лише надання йому статусу історичного.

  Учасник церемонії: "Це ритуал нашого народу - поклонитися захисникам держави, народу, які не пошкодували свого життя".

  Учасник церемонії: "Люди, як кажуть, померли за те, щоби нам сьогодні жилося більш-менш краще і щоби вони були у пам`яті".

  Василь Горбаль, народний депутат України: "Маю намір звернутися з ініціативою стосовно підвищення статусу цього кладовища, підвищення статусу до історичного. З огляду і на ті пам`ятники, які є тут на кладовищі. Про це виступають і жителі Солом`янки, от власне цієї території, яка от прилягає до цього кладовища, до храму, який знаходиться тут, у парку Островського".

  Попередній матеріал
  Велика Британія надала політичний притулок білоруському опозиціонеру
  Наступний матеріал
  У Києві "замінували" вокзал
  Теги: