На Русанівській набережній працівники одного з ресторанів обкопали коріння голубої ялини

  Літня тераса ціною рідкісної ялини. На Русанівській набережній працівники одного з ресторанів обкопали коріння голубої ялини, що росте навпроти закладу.

  Усе за-для того, аби найближчим часом там облаштувати літній майданчик. Мешканці Русанівки обурені, адже це рідкісне дерево, яких у Києві - з пів-сотні. Екологи ж додають - пошкодження коріння призведе до загибелі рослини. Бо, на відміну від більшості дерев, коренева система цієї ялини розташована не вертикально, а довкола стовбура. Тому будь-які земельні роботи в радіусі 3-4х метрів загрожують знищенню ялинки.

  Лариса, місцева мешканка: "30 років тому назад, наівть більше, посадили ці ялинки, а тепер знищують. Підкопали, вона пропаде, звичайно. пропаде. Ялитнок то в нас залишилося на Русанівці - дуже мало. Тому що кожен підкопує".

  Володимир Борейко, еколог: "Будь-яка траншея чи яма, власне кажучи, сприяє тому, що ялинка може почати сохнути і померти. І взагалі треба ще додати, що  ялинці дл яприродних умов Києва, це взагалі то не ті рослини, які можуть тут нормально рости. Тому буль-яке пошкодження коріння чи там сіль насипати це все може сприяти тому що дерево почне сохнути".

  Попередній матеріал
  Юридичні тонкощі від провідних американський юристів
  Наступний матеріал
  Презентували арт-проект "Супрематична Україна"
  Теги:
  Loading...