фото segodnya.ua

На Покрову в Києві відбудеться кілька акцій за участю більше 30 тис. людей

  До Київської міської державної адміністрації (КМДА) надійшло шість заявок на проведення у вівторок, 14 жовтня у центральній частині Києва масових заходів із загальною кількістю учасників понад 30 тис. осіб.


  Як повідомили у прес-службі КМДА, ВО "Свобода" має намір провести марш з нагоди 72-ї річниці УПА, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Акція розпочнеться о 9.00 з мітингу на Майдані Незалежності, потім колона рушить Хрещатиком до Європейської площі і потім на вул. Грушевського. Заявку подано на участь у заході 20 тис. осіб. Згідно із заявкою, під час проходження колони буде зайнято проїжджу частину за цим маршрутом, пише "Інтерфакс-Україна".

  Добровольчий батальйон "ОУН" подав заявку на святкування дня Покрови Пресвятої Богородиці та акції на підтримку законопроекту "Про застосування амністії в Україні" з 9.00 до 18.00 години за маршрутом від пам'ятника Шевченка на бульварі Шевченка, через Бессарабську площу, далі Хрещатиком через Європейську площу вул. Грушевського до будівлі Верховної Ради України. Заявлена кількість учасників - 10 тис. осіб.

  Від громадянина Ярослава Бабича надійшла заявка на проведення з 18.00 до 21.30 Маршу вшанування пам'яті українців, загиблих за Незалежність України на маршруті від парку Шевченка вул. Володимирською, Хрещатиком до майдану Незалежності за участю 5 тис. осіб.

  Громадянин Андрій Білецький подав заявку на проведення маршу на свою підтримку на Оболоні як кандидата у народні депутати з 18.00 до 21.30 годині за участю 5 тис. осіб.

  Профспілка працівників Міністерства внутрішніх справ подала заявку на безстрокову акцію під стінами Верховної Ради на підтримку внесення змін до закону "Про міліцію" на 2,5 тис. осіб.

  Ще один громадянин подав заявку на проведення акції щодо відповідальності народних депутатів з 7.00 до 23.00 години під стінами Верховної Ради за участю 500 осіб.
  Попередній матеріал
  Донецьку ОДА перенесуть у Краматорськ, силові структури будуть в Маріуполі
  Наступний матеріал
  ГПУ проведе перевірку мітингу бійців Нацгвардії біля АП
  Теги:
  Loading...