На Подолі може розгорітись новий забудовний скандал

  На Подолі невдовзі може розгорітися черговий будівельний скандал. На вулиці Сошенка планують звести одразу кілька висоток. Про це заявляють в комісії Київради з питань культури.
  Там кажуть - ділянку завбільшки 2 гектари митцям надала в оренду Київрада в 2007 році. Художники мали звести там будівлі з творчими майстернями. Утім, нині там почалися підготовчі роботи для зведення 8 багатоповерхівок. Шість із них матимуть по 25 поверхів. У комісії кажуть: цільове призначення вказаної ділянки - будівництво об`єктів садибного типу. Відтак, проект реалізовують усупереч забороні Міністерства культури та інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. Самі ж власники ділянки - Спілка художників України - ситуацію поки що не коментують.

  Олександр Бригинець, голова комісії Київради з питань культури: "Спілка художників, яка отримала певну територію для своїх майстерень, вирішила на цій території побудувати руками інвесторів висотки. Сьогодні достатніх підстав для того, щоб вважати початок цих робіт законними - немає".
  Попередній матеріал
  КМДА: кияни самі оберуть розміщення зон безкоштовного Wi-Fi
  Наступний матеріал
  Відвідувачам відкритого тренування збірної України вручать командні футболки
  Теги: