5.ua

На підприємствах "Метінвесту" зайнята третина всіх співробітників українського ГМК

  Друге місце за кількістю співробітників серед металургійних компаній займає "АрселорМіттал Кривий Ріг"

  Гірничо-металургійна група "Метінвест" забезпечує роботою 64,7 тисяч осіб, що становить 34% всіх співробітників галузі. Про це йдеться у журналі "Вісник. Рейтинг", який публікується за підтримки Державної фіскальної служби.

  Зауважимо, що в рейтингу не враховуються працівники спільних і зарубіжних підприємств "Метінвесту", передає видання uaprom.info.

  Друге місце за кількістю співробітників серед металургійних компаній займає "АрселорМіттал Кривий Ріг". До трійки найбільших роботодавців галузі також увійшов Дніпровський металургійний комбінат.

  За даними видання, середня зарплата співробітника "Метінвесту" перевищує середню по країні на 59% і становить 14,5 тисяч гривень. Якщо говорити про середній заробіток працівників компанії в регіональному розрізі, то варто відзначити, що середня зарплата у Донецькій області перевищує середню по країні на 37% (13 384 грн), у Дніпропетровській – на 63% (14 778) і Запорізькій – на 83% (16 285 грн).

  За даними Державної служби статистки, середня зарплата в серпні становила 8 977 грн. Середньомісячний заробіток в промисловості майже на тисячу грн вище – 9 838 грн.

  Попередній матеріал
  Слідчого Нацполіції затримали з хабарем прямо в метро – фото
  Наступний матеріал
  На кордоні з Росією стартували найбільші з часів "холодної війни" навчання НАТО
  Теги: