На Переяславщині працює скаутський табір "Славутич-кемп"

  Скаутські канікули. На Переяславщині нині працює табір для юних любителів активного відпочинку - "Славутич-кемп". Діти там живуть у наметах, вдень займаються на скеледромі, освоюють веслування та канатні доріжки. А ще майструють, займаються велоспортом та співають біля вогнища - вчаться бути самостійними та живуть за скаутськими статутом.

  Ось так на Переяславщині живуть юні українські скаути. Сімдесят дітей з усіх куточків Київщини, що люблять активний відпочинок. Подвір`я загону прикрашають власноруч, на свій смак. Підйом - о пів на восьму. Після сніданку та ранкової лінійки - вчитися. На вибір - 7 спеціалізацій. Наприклад, скеледром. Тут вчаться боротися зі страхом і підкорювати вершини.

  Діти: "Перший раз страшно, а потім уже не страшно буде".

  А ось дівчата сьогодні вчаться стріляти з лука. Згодом будуть освоювати й інші види зброї. Упевнені, для жінки це - справа потрібна.

  Анастасія Кириченко: "Ну, вдруг там якось в лісі заблукаєш чи кудись так поїдеш, чи на острові заблукаєш - так надо ж якось..."

  А у цьому наметі малюють та майструють - листівки, дощечки з декупажем і вироби у техніці квілінг. Сьогодні власноруч створюють віяло з одноразових виделок.

  Сашко: "Я свій вєєр з одноразових вилок і з квілінгу подарую своїй мамі".

  А це - улюблене місце відпочивальників, скайпарк. Тут школярі опановують канатну дорогу. Для різного віку - завдання різного рівня складності. Для вірян у таборі є власна капличка. Увечері - дискотека, фільм чи концерт. Зміна у таборі триває два тижні. Зараз пройшла половина терміну. За тиждень відпочинку тут, діти навчилися:

  Діти: "Вчились робити всякі цікаві речі. На дошку вирізали з серветок різні малюнки і приклеювали їх. Декупаж називався".

  Діти: "Я навчлась лазити по скеледрому, стріляти з лука я навчилася".

  Діти: "Ну, вот заметно повзрослела как-то. Отношение ко всему поменялось - к друзьям, к обществу".

  Автори ідеї кажуть - передусім, намагаються розкрити таланти дитини та допомогти їй реалізувати себе. А ще - допомагають їм стати більш самостійними.

  Сергій Капустін, представник київського обласного осередку організації скаутів України: "Головна ідея табору - це дати можливість і створити умови, щоб діти реалізували свої здібності, які вони не можуть реалізувати дома, в школі, а тут, в цьому таборі "Славутич-кемп" кожен знайде собі можливість проявити себе і змінитися. Приїхати додому і показати батькам, які вони справді талановиті".

  Нещодавно у таборі відбувся конкурс краси та зйомка кліпу. Нині ж, паралельно з програмою відпочинку, вихованці готують святковий гала-концерт.

  Євгенія Подобна, Іван Головач, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Бахчисараї створили парк архітектурних мініатюр
  Наступний матеріал
  Завтра стартують велоперегони "Тур де Франс-2013"
  Теги: