На Пейзажну алею повернеться Маленький принц

  До Дня Києва - на Пейзажну алею повернеться - Маленький принц. Нова скульптура - не відрізнятиметься розмірами, а от обличчя, руки та постава будуть іншими. Крім героя Сент-Екзюпері, на Пейзажці - скоро з`являться й інші скульптури. Хто це буде - зараз дізнаємось.
  Костянтин Скретуцький, скульптор: "Здесь он пролеплен. А сверху уже на него будет".

  Герой Екзюпері - Маленький принц - уже майже готовий, але поки що без одягу. За розмірами - як і зруйнований близнюк, утім обличчя і статура - інші.

  Костянтин Скретуцький, скульптор: "Лицо отличается, руки отличаются, он даже стоит по-другому. И вот такая вот моделька получается".

  Його варварськи розбили кувалдою півтора місяця томУ. Мозаїчну скульптуру Маленького принца на Пейзажній алеї вщент зруйнували у ніч на 23 березня. Вердикт фахівців - казковий герой відновленню не підлягає. Заходилися робити нового.  

  А поки нового принца планують поставити на його коронне місце - на Пейзажці вже з`явилися нові чудернацькі об`єкти. Організатори проекту "Київ Фешн Арт" разом із відомими українськими дизайнерами вирішили прикрасити алею модними лавками. Ось ця група туристів із Москви каже - подібні і в них є. А от вазонів на деревах  - ще не бачили.

  Наталя: "Мы даже сначала не очень поняли для чего єти горшки, может біть для цветов?"

  Фантазія скульпоторів і дизайнерів пішла іще далі.

  Ганна Рибалка, журналіст "5 канал": "Прожектор, що ллє бетонне світло прямісінько на сходи. Це один з найдивніших об`єктів українських дизайнерів. Втілити його на Пейзажці вони планують протягом місяця".

  Що то витвір мистецтва , а не звичайний освітлювальний прилад  - розуміють не всі перехожі.

  Новий Маленький принц, чудернацькі лавки у вигляді кавуна, дизайнерської тканини та інші ще лише в проекті. Презентувати їх киянам і  погуляти

  фешн-парком можна буде вже 27 травня.

  Ганна Рибалка, Орест Пона, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Випускники ліцею Богуна отримали подарунки
  Наступний матеріал
  Луценку примусово вводять висококалорійну суміш, - Гримчак
  Теги: