На Пейзажній алеї з`явився "соціальний" дитячий майданчик

  Новий дитячий майданчик з`явився на Пейзажній алеї. За задумом авторів, арт-об`єкт в алегоричній формі демонструє ставлення громадян до сплати податків.

  Це вже третій майданчик для малечі на "Пейзажці". Над проектом працювали автори попередніх скульптур - Костянтин Скритуцький та Федір Баландін. Створення майданчика тривало майже рік. Лише монтажні роботи затягнулися на 4 місяці. Також скульптори зізналися, що готують киянам ще й четвертий майданчик. Його присвятять найпопулярнішим професіям.

  Федір Баландін, автор дитячого майданчика: "Четверта площадка - соціальна. Вона буде називатися "Всі професії важливі - всі професії потрібні". Зараз у нас, нажаль, країна переповнена економістами, юристами і особливо політологами, а хотілося б, щоби хтось і гайки вмів крутити".

  Діти: "Тут є все, що у справжньому світі, є і добро, і зло. І немає вигаданих звірів, але вони показані в іншому світлі".

  Діти: "Я бачила, як він будувався: від самого початку і до кінця. Мені дуже сподобалося, що збудували такі незвичні качелі, в такому незвичному стилі".

  Попередній матеріал
  Гостиний двір отримав статус пам`ятки містобудування
  Наступний матеріал
  У Києві від ожеледиці постраждало до 120 осіб
  Теги:
  Loading...