На Осокорках будують одну з найбільших у столиці шкіл

  Одну з найбільших столичних шкіл, розраховану щонайменше на тисячу учнів, до першого вересня відкриють на Осокорках. Про таке повідомив голова КМДА Олексадр Попов, оглядаючи будівництво.
  У навчальному закладі буде два басейни, два великих спортзали зі стелею заввишки у 14 метрів, найсучасніші комп’ютерні класи та танцювальна студія. Учні старших та молодших класів навчатимуться у різних корпусах, поєднаних між собою. Побудувати навчальний заклад та укомплектувати усім необхідним коштуватиме 150 мільйонів гривень. 35 з них вже профінансовано. Гроші на школу виділяє як місто, так і держава. До Дня міста на Осокорках мають намір звести і дитячий садок, утім будувати заклад ще не почали.

  Сергій Вітковський, голова Дарницької РДА: "Останні роки, останні 5-7 років, будувалося житло, але забували будувати соціальні об’єкти. Прийнято рішення зробити тут повноцінну школу на 55 класів. Вона буде заповнена з моменту введення в експлуатацію. А введення в експлуатацію заплановане на 1 вересня. Школа буде безкоштовна і україномовна".
  Попередній матеріал
  Попов погрожує звільненнями Святошинській райадміністрації
  Наступний матеріал
  Інспектори ДАІ провели практичний урок із ПДР у одній із столичних шкіл
  Теги: