На одному зі штраф-майданчиків Києва влаштували показову розправу над МАФами [відео]

  Кіоски - під бульдозери. На одному зі штраф-майданчиків Києва, куди звозять незаконно встановлені МАФи, влаштували показову розправу над десятком торгових яток. Два бульдозери за лічені хвилин перетворили кіоски на купу скла і пластику. Таким чином, кажуть в мерії, хотіли продемонструвати - нелегальним кіоскам у Києві - не бути.

  Ламати - не будувати. Щоби перетворити на брухт ось ці два кіоски - спецмашинам знадобилось кілька хвилин. На цьому  штрафмайданчику близько півсотні кіосків. Їх у різний час демонтували, бо господарі яток торгували пивом та сигаретами неподалік шкіл. Деякі потрапили в півторакілометрову зону Євро-2012. Туди підприємців із МАфами тепер теж не пускають.

  Сергій Садовий, начальник ГУ благоустрою КМДА: "Якщо власник до нас прийде на протязі шести місяців, якщо він надасть документи він має право його забрати, з відшкодуванням тих коштів які були затрачені на демонтаж.якщо протягом 6 мсяців не прийде, томаємо право зробити оце зробити".
   
  Чиновники запевняють - шоу з бульдозерами не для залякування власників яток. Таким чином, кажуть, хочуть попередити підприємців - до середини травня кіосків біля метро та шкіл не буде. Тож доки є час - демонтувати самотужки.

  Олександр Попов, голова КМДА: "За минулу добу 51 такий обєкт був демонтовний.на жаль в тіньовому обігу ми мали величезну суму коштів.збитки нанесені місту, це 100-150 млн гривень".

  Що затятіше борються чиновники з ятками - то багатша фантазія у їхніх власників. Біля виходів з підземки - вже не мафи, а намети.

  Людмила, продавчиня: "Усі є із мясом і з капутосю, і зсиром з усім є !Які хочте!"

  Тим часом на підприємстві, яке є утримувачем штраф-майданчика, що робити з понівеченими кіосками, вже вигадали. Колишні ятки, загальною вартістю 3 мільйони гривень,  здадуть на брухт.

  Ганна Рибалка, Євген Кіяшко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Пейзажну алею вдалося відстояти у суді
  Наступний матеріал
  В аеропорту "Бориспіль" запрацює новий сучасний комплекс бортового харчування
  Теги: