На Оболоні відкрився новий дитсадок

  Новий дитячий садок відкрив свої двері для маленьких мешканців Оболонського району. Сьогодні на вулиці Полярній з`явився ще один дошкільний навчальний заклад.

  Садок у цьому будинку був і раніше, проте 10 років тому заклад закрили. На реконструкцію приміщення та підготовку до експлуатації витратили близько п`яти мільйонів гривень. У новому навчальному році тут виховуватимуться 150 дітей. Від початку року це вже 18-й новий садок, до кінця року цифру планують збільшити до трьох десятків. Згідно з планом КМДА, за два роки кількість місць у столичних дошкільних закладах зросла майже на 7 тисяч. Утім, проблема браку садків ще не розв`язана. За словами голови КМДА, наступного року кількість місць у дошкільних закладах планують збільшити ще на 6 тисяч. Їх створюватимуть за рахунок реконструкцій старих, закритих садків, та будівництва нових, передусім, у спальних районах.

  Наталія Вовнюк, киянка: "Мій синочок, Іллюша - Войнюк Ілля - нам виповнюється 4 роки і в цьому році ідемо в садочок. Звичайно, полегшить життя, бо якщо мамі треба йти на роботу - звичайно, дитину треба кудись влаштувати".

  Наталія Пасічник, директор: "На даний момент функціонувати будуть сім груп. Це дві групи раннього і 5 садових. У нас дуже красивий садочок. В харчоблоці у нас знаходяться енергозберігаючі плити. Якщо раніше кухарям треба було прийти о 5 годині, щоб розігріти плиту і вона нагрілася, то зараз їм достатньо 15 хвилин".

  Олександр Попов, голова КМДА: "До кінця року ми запланували - їх буде відкрито 30. До першого вересня ще в інших районах будуть здані в експлуатацію. Але це не вирішує проблему. Все одно, 6 тисяч черга залишилась. Тому на наступний рік ми заплануємо відкрити, я так думаю, мінімум 6 тисяч місць в дитячих садках".

  Попередній матеріал
  Присяжнюк: до кінця вересня усі школи Київщини обладнають відеоспостереженням
  Наступний матеріал
  Київ готовий розпочати опалювальний сезон з 1 жовтня
  Теги: