5.ua

На Майдані розібрали частину барикад

  У Будинку профспілок на Майдані Незалежності – вимкнули воду та електрику. Рахунок за комірне – більше чверті мільйона гривень. Де взяти гроші – активісти не знають, і нарікають на відсутність благодійників. Нині ж у середмісті розбирають барикади. Утім, на їхньому місці виростають мури з бруківки та шин.

  Нові-старі барикади – євромайданівці укріпили огорожу наметового містечка. Замість мішків з піску, сміття та деревини – бруківка та бетонні блоки. Тутешня охорона розповідає: звозили їх самі комунальники, а встановлювала важка техніка. Тож, подолати перепону тепер людині не під силу.

  Утім, це ще не остаточний вигляд паркану. Поступово тут виростуть гори з шин. Потому за пензлі візьметься мистецька сотня. Те, що тішить око – ще й не шкодить довкіллю та безпечне для здоров'я. Євромайданівці дбають і про навколишнє середовище.

  За мотлохом у чергу шикуються вантажівки. До прибирання барикад долучилися і комунальники. Кажуть, зайвого не візьмуть – лише сміття.

  Утім, таким гостям раді не всі. Хлопці вилазять на гори сміття і вимагають забрати техніку. До суперечки долучаються і кияни. Вони вимагають барикади розібрати, а середмістя привести до ладу.

  Комунальники зреагували миттєво – здають назад поки люди розберуться, інакше – кажуть – колеса поріжуть.

  За кілька годин євромайданівці дійшли згоди. Повернулися і комунальники. Тепер обіцяють дії узгоджувати заздалегідь. Кажуть – винна постійна напруга у протестувальників.

  Напруга спала і в Будинку профспілок. Уранці тут вимкнули воду та світло – за борги. Набігло понад чверть мільйона гривень. Утім, на вихід активістам не вказують, а от речі власник уже почав забирати. Згодом візьмуться і за печі. Кухарі вже хапаються за голови: компоти та перші страви скисли. На черзі – городина.

  Без роботи можуть залишитися майже три десятки кухарів, а без гарячої їжі – майже чотири тисячі активістів Євромайдану. Тож, вкотре звертаються по допомогу до киян, і сподіваються з світу по нитці назбирати на комірне.

  Олена Махно, Олексій Тищенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  НАТО відрядило у Балтику 5 додаткових військових кораблів
  Наступний матеріал
  Терористи хочуть обміняти захопленого офіцера міліції на зброю
  Теги:
  Loading...