На Майдані почали демонтаж новорічної ялинки

  Конусна ялинка з Майдану зникне уже до кінця тижня. Напередодні почали її демонтаж. Уже зняли майже третину штучної хвої та гірлянд. У мерії пояснюють: почали розбирати спроруду ще до Водохреща , бо на її місці мають звести сцену. На ній вже у неділю святкуватимуть День Соборності.

  Головна новорічна ялинка країни перевершила усі свої карикатурні пародії в Інтернеті. Напередодні штучне дерево почали розбирати. Зранку кияни побачили ось таку картину - від ялинки, наче шматок вирізали. Чому зелену конструкцію почали поспішно демонтувати перед Водохрещем - ні містяни, ні гості столиці не розуміють. Кажуть, ще не надивилися й не нафотографувалися.

  Кияни: "Жалко, що вже розібрана трошки. Та ще зарано, ще свята не всі минули".

  Кияни: "Думаю - рано, конечно! Еще крещенские морозы. Нужно было, чтоб постояла".

  А от представники організації, що збирала і зараз демонтує ялинку, іншої думки. Із висоти тридцяти метрів мріють - скоріше б упоратися. Їхній керівник запевняє - до кінця тижня від зеленої конструкції і сліду не лишиться. Працюють у три крани.

  Андрій Вегера, представник монтувальної організації: "Паралельно збирається, тому що є три вишки. Одні на висоті працюють, другі - з другого боку, другі - ще з другого".

  З конструкції вже зняли кілька десятків метрів гірлянд, а штучну хвою встигли розібрати майже на третину. Для Віталія головна ялинка на Майдані Незалежності - не єдина, яку прикрашав. Монтував їх в Одесі, Вінниці, Луганську та Дніпропетровську. В арсеналі шістьох працівників, які займаються демонтажем, страхувальні пояси - обов`язкова вимога.

  Віталій, монтажник: "Ремінь безпеки. Щоб ми, в разі чого, трималися, якщо десь падали чи шо".

  Журналіст: "А ви на яку висоту піднімаєтесь?"

  Віталій, монтажник: "На тій во вишці - 28 метрів".

  Демонтаж новорічного дерева триватиме ще кілька днів. Зранку і до восьмої вечора.

  Тутешні Діди Морози, що підпрацьовували на Майдані під час новорічних свят, кажуть - ялинку вже час прибирати.

  Віктор, Дід Мороз: "Ну, это мое личное мнение, что Крещение - это Крещение, а новогодние праздники - это новогодние праздники. Будем переквалифицироваться!"

  А от у прес-службі КМДА повідомили - із демонтажем ялинки поспішають, бо на її місці треба встановлювати сцену. 22 січня тут має відбутися святкування Дня Соборності та Свободи України.

  Ганна Рибалка, Роман Гриценко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Києві масштабно відзначили Водохреще
  Наступний матеріал
  Із початком снігопадів у Києві утричі почастішали випадки травмування людей
  Теги: