5.ua

На Майдані почалось традиційне віче – обговорюють зовнішню загрозу

  Недільне віче триває на Майдані Незалежності. Мітинг присвятили єдності України і викликам, які стоять перед країною у зв’язку із подіями в Криму.

  Віче за традицією розпочалося з молитви за участі представників усіх українських церков. Також зі сцени виступив колишній голова Української греко-католицької церкви Любомир Гузар. Окрім того, сьогодні заплановані виступи чільника МЗС Андрія Дещиці, історика Володимира В'ятровича, соціолога Ірини Бекешкіної, а також представників кримських татар – Мустафи Джемілєва і – скайпом – Рефата Чубарова. Виступи чільних політиків на сьогоднішньому вічі не передбачені, хоча люди мають чимало запитань до влади щодо подій у Криму.

  Наразі на Майдані зібралися кілька тисяч людей. Кажуть, до нової влади – в них чимало запитань. Зокрема, хочуть аби чиновники розповіли про ситуацію в країні і повідомили про подальші плани, зокрема – і щодо ситуації в Криму. Утім, частина присутніх прийшли просто погуляти на Майдані Незалежності, вшановувати пам’ять вбитих у лютому мітингарів, а також послухати виступи зі сцени.

  Попередній матеріал
  Донецька прокуратура блокує сепаратистський референдум в області
  Наступний матеріал
  Лукашенко: анексія Криму – небезпечний прецедент, але українці самі винні
  Теги:
  Loading...