5.ua

На Майдані кидали помідорами по депутатах, які не бажають протидіяти корупції

  До обливання крижаною водою задля благодійності і викидання чиновників у смітник заради люстрації сьогодні додався ще один народний флешмоб: жбурляння помідорами в депутатів для боротьби з корупцією.


  На Майдані Незалежності метали гнилі томати у портрети тих народних обранців, які 16-го вересня не голосували за створення Антикорупційного бюро. Під томатний обстріл потрапили двадцять чотири нардепи, які не бажають протидіяти корупції. Дев'ятнадцять з них і тепер балотуються до Верховної Ради, причому це як колишні регіонали, так і кандидати від Блоку Петра Порошенка, "Народного фронту" і "Батьківщини". П'ятдесят кілограмів помідорів мають отямити депутатів – вирішили активісти, і дали їм шанс виправитися і таки проголосувати за антикорупційний законопроект 7-го жовтня, коли парламент збереться на позачергове засідання,

  Представниця руху "Чесно" Інна Борзило ввжає, що це більш гуманно порівняно із сміттєвим баком, але водночас це показує ставлення суспільства – "як до поганих артистів, так і до неефективних депутатів".

  "Це мотиваційно-виховна робота. Більш того, сьомого жовтня тих народних депутатів, які провалять знову Антикорупційне бюро, ми зробимо все можливе, щоб їх прізвища дізналася максимальна кількість виборців в Україні", – пригрозила активістка громадського руху "Центр протидії корупції" Дарина Калинюк.

  Попередній матеріал
  Херсонські студенти обладнують БТРи проти кумулятивними екранами
  Наступний матеріал
  Росія вперше за 20 років призиватиме в армію чеченців
  Теги:
  Loading...