На Майдан почали прибувати люди з регіонів

  Підкріпленням із регіонів країни зміцнилася акція протесту на столичному Майдані Незалежності. Кількість мітингувальників зросла до кількох сотень.

  Зранку між учасниками акції та правоохоронцями виникла штовханина через перенесення паркану. Спецпризначенці заявили – їм потрібно звільнити місце для проїзду будівельного крана, який має встановити головну ялинку країни. Втім, мітингарі переконані – їх намагаються витіснити з місця протесту. Раніше протестувальники вже висловлювали побоювання, що у Києві планують провокації. Тим часом, люди, які приїхали з областей, чекають на завтрашній день, коли опозиція закликає вийти на вулицю всіх прибічників євроінтеграції.

  Протестувальники: «Ще в четвер ввечері, коли люди почалися збиратися – ми вирішили їхати. І в п’ятницю зранку придбали квитки, мабуть останні. Ми ще не оселилися ніде, наразі. Хоча у Києві багато друзів, тому, я думаю, буде де ночувати. Якщо ні – із задоволенням залишимося тут, я думаю, це не буде проблемою».

  Протестувальники: «Прийшли буквально тільки що, ми тільки що приїхали. З Луцька. Основні події все ж таки відбуваються у столиці. І ми приїхали сюди, в очікуванні чогось більш грандіозного, якихось подій, які будуть міняти долю країни».

  Попередній матеріал
  Віце-президент США телефоном повідомив Януковича, що той неправий
  Наступний матеріал
  У Львові протестувальники відстояли свій намет
  Теги:
  Loading...