На Київщині заклали новий опто-роздрібний ринок агропродукції

  Новий опто-роздрібний ринок сільськогосподарської продукції відкриють на Київщині. Губернатор області Анатолій Присяжнюк і міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк урочисто заклали капсулу на місті будівництва нового ринку "Столичний".
  Першу чергу будівництва планують закінчити до липня наступного року. А повністю добудувати до 2014. Під будівництво ринку виділено 150 гектарів площі у Києво-Святошинському районі Київщини і понад один мільярд гривень. Представляти свою продукцію зможуть аграрії не тільки з Київщини, а й всієї України. 

  Микола Присяжнюк, міністр аграрної політики України: "Тут буде служба ветеринарна, тут буде фітосанітарна служба, тут буде митний контроль, якщо буде продукція надходити із закордону, і тут же буде постійно діюча біржа по продажу сільськогосподарської продукції. Тобто, практично це такий мегаполіс, який буде регулювати товарообіг в аграрному секторі".

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Створення нових робочих місць, а їх буде біля 10 тисяч. це надходження в бюджет і поповнення бюджету - це буде більше ста мільйонів, і, в кінці кінців, це і престиж області. І я вам скажу, що на сьогоднішній день, спілкуючись з жителями Київської області, спілкуючись із жителями міста Києва, ми прийшли з керівником адміністрації міста Києва до того, що підписали угоду, і створюємо нормальні умови для товаровиробників".

  Попередній матеріал
  КМДА запровадить нову програму розвитку освіти
  Наступний матеріал
  Хорошковський: СБУ не переслідує опозицію
  Теги: