На Київщині відкрили завод дитячого молочного харчування

  Завод дитячого молочного харчування відкрили на Київщині. Іноземні інвестори розбудували його на місці старого цеху дитячого харчування, що у місті Вишневе, який закрили іще 30 років тому. Від старої будівлі залишили лише фундамент, приміщення звели за новітніми стандартами і обладнали закордонною технікою.

  Відкриття заводу дитячого харчування розпочинають із урочистого перерізання стрічки. Почесну місію виконує представник майбутніх споживачів. Ним став син олімпійської чемпіонки Яни Клочкової - маленький Сашко.

  Зіркова матуся впевнена у якості продукції новоствореного заводу. Насамперед, через його новітні технології, які застосовують у виготовленні йогуртів та сирків. На підприємстві - оснащення, що максимально очищує повітря і воду, яку використовують у виробництві. Чистоту сировини забезпечує бактофуга.

  Андрій Наумов, генеральний директор компанії-виробника дитячого харчування: "Бактофуга - це апарат, який очищає усі примісі, бактерії і спори у механічний спосіб, без використання будь-яких синтетичних чи хімічних речовин. Тобто, молоко, яке поступає на виробництво - абсолютно чисте".

  Та на цьому заходи щодо чистоти виробництва не завершуються. Територія самого заводу - ізольована. Потрапити сюди можуть лише працівники, і то після душу і в чистому спецодязі. Також на підприємстві застосовують технологію фасування - "ультра-клін". Вона дозволяє підтримувати якісь та стерильність продукції упродовж терміну придатності, тобто - 2-х тижнів.

  Тамара Нагайцева, генеральний директор асоціації виробників дитячого харчування: "Збільшено термін зберігання - це за рахунок високих технологій. Кажуть - о це натуральне, тому що 5-6 годин зберігається, а два тижні - це щось ненатуральне. Це навпаки, термін зберігання говорить не за коесерванти, а говорить про високу якість і технологію. Ви ж бачите, що тут фільтрується навіть повітря".

  Технологи розповідають: упродовж 2-х з половиною годин після доїння у молоці не розвиваються бактерії, тому доставці сировини приділяють велику увагу. Його закуповують у Київській та сусідніх областях.

  Петро Порошенко, міністр економічного розвитку і торгівлі України: "2 з половиною тисячі фермерів мають щоденно можливість продавати за нормальними цінами свої молочні продукти".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Це ще раз підтверджує те, що тваринництво тримати - дуже вигідно. Тому що попит на молочні пордукти з кожним днем збільшується. І тому ми будемо його відтроджувати, ми будемо його підтримувати".

  На заводі працюватиме більше ста людей. Продукцію постачатимуть у всі області України. Загальна сума інвестицій склала 120 мільйонів гривень.

  Наталя Новосядла, Ігор Коваленко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Потужний землетрус у Болгарії - 40 осіб травмовано
  Наступний матеріал
  Середмістя Києва стане зоною безкоштовного Wi-Fi
  Теги: