На Київщині відкрили 2 нових дитбудинки сімейного типу

  Одразу два нових дитячих будинки сімейного типу з'вилося на Київщині.

  Віднині у родині Дехтяренків, що мешкають у селі Личанка, виховуватимуться троє біологічних дітей та троє дітей-сиріт. Невдовзі родина чекає на поповнення і планує узяти на виховання ще трьох. Такий самий будинок відкрився і по сусідству. Нині тут мешкатиме родина Гавенків, у якій виховують трьох прийомних дітей. Загалом, цьогоріч на Київщині відкрили близько двох десятків дитячих будинків сімейного типу, у яких виховується 120 дітей.

  Анатолій Дехтяренко, батько: "Напевне, так Бог призвів, що це були ті перші діти, з якими ми познайомились, поспілкувалися. І знаєте, там, буквально з перших зустрічей, коли дитина приносила щоденник, я брав ручку і запитував дозволу, чи можу я підписатися замість батька. Мета наша - це щоб кожна дитина могла повернутись в свою біологічну сім`ю".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Чужих дітей не повинно бути. І ми взяли цей курс для того, аби на Київщині було якнайменше дітей-сиріт. Ми будуєм будинки. Появляються батьки, які, як то кажуть, з душою відносяться і беруть дітей на виховання".

  Попередній матеріал
  Негода знеструмила 43 населених пункти Київщини
  Наступний матеріал
  Сьогодні "Динамо" зіграє останній матч у поточній Лізі чемпіонів
  Теги: