На Київщині відбувся фестиваль творчості "Повір у себе" [відео]

  "Повір у себе" - фестиваль творчості неповносправних діток із таким гаслом відбувся у Київській області. У таборі "Славутич" на Переяславщині зібрали майже півтори сотні дітей. Вони танцювали, співали та декламували вірші. А ще - презентували свої малюнки, вишивки та іграшки.

  9-річна Олександра з Броварів готується до виступу. Попри хворобу, вчиться у музичній школі. Для сьогоднішнього виступу обрала особливу пісню:

   

  Олександра, учасниця фестивалю: "Сьогодні я буду співати пісню "Молитва за Україну". Тут такі позитивні слова і вона така дуже лірична, тому мені вона подобається". 

   

  Для Андрія музика не просто захоплення, а й майбутня професія.

   

  Андрій Денисенко, учасник фестивалю: "Для мене акордеон - це життя. Я вже закінчив школу, буду збиратися вступати в Київський інститут музики і культури імені Глієра".

   

  А ще учасники фестивалю танцюють, малюють, вишивають та пишуть вірші. Усього цьогоріч зібрали майже півтори сотні неповносправних талановитих діток із усієї області.

   

  Сергій Андріяш, начальник Служби у справах дітей та сім`ї КОДА: "Головне завдання таких фестивалів - це дати поштовх маленькій дитині або вже не зовсім маленькій для того щоб за рахунок того чи іншого виду творчості змогти соціалізуватись, реалізувати свої здібності, можливості, створити умови, де кожен може стати в центрі уваги".

   

  Без переможців і переможених. Кращих у цьому дійстві не визначали. Кажуть, головне - дати можливість кожному проявити себе та повірити у свої сили.

   

  Людмила Ніколаєнко, член оргкомітету фестивалю "Повір у себе": "У нас усі переможці, бо вони перемогли перш за все себе і свою хворобу. Це діти, які мають певні обмеження доступу до освіти, до спілкування, певні обмеження по здоров’ю, рухової активності. Але вони - дуже талановиті. і треба показати, наскільки вони талановиті".

   

  Наступного року фестиваль святкуватиме двадцятирічний ювілей. Після закінчення свята кожен учасник отримав подарунок та диплом.

   

  Євгенія Подобна, Максим Петраков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Дошкільний заклад відкрили у Печерському районі Києва
  Наступний матеріал
  Росава презентувала новий альбом
  Теги:
  Loading...