На Київщині відбулись змагання зі спортивних танців "Кубок губернатора"

  Напередодні завершилося змагання зі спортивних бальних танців "Кубок губернатора Київської області". У Броварах за головний приз два дні боролися близько 1000 пар з усіх куточків України. По одному кубку привезли до столиці переможці у латиноамериканській та європейській програмі.

  Під прискіпливим суддійським оком близько тисячі пар два дні били в закаблуки у Броварах. Спочатку латиноамериканську програму, потім - європейську. Усі призери змагань поїдуть до Парижа на світовий відкритий чемпіонат. І лише два "Кубки губеранатора" приготували для кращих із кращих. Цьогоріч їх вручали вперше.

  Ярослав Москаленко, перший заступник голови КОДА: "Вперше на Київщині проводиться "Кубок губернатора". Дуже престижно для Київщини, що сьогодні кращі представники саме цього виду спорту зібралися на Київщині, тут, у нас, і все це за підтримки керманича області".

  Підкоряти Броварський танцмайданчик із Хмельниччини приїхали Владислав та Анастасія. У свої дев’ять років вже мають чотирирічний бальний стаж. Окрасою своїх виступів називають один із найскладніших танців - фокстрот. Рухи віддоточені, емоції - справжні, зізнається Владислав. Настя йому подобається не тільки на паркеті.

  Владислав та Анастасія, конкурсанти: "Ми хочемо побідити. Найбільше танцювати, найцікавіше танювати, а найважче - це з другими сильними парами змагатися".

  Понад 2 місяці пішло на організацію танювального турніру. Найважче було обрати суддівський склад, зізнаються організатори. Щоби визначити кращих танцюристів, запросили 44 судді - не тільки українських, а й закордонних.

  Юрій Васютяк, організатор турніру "Кубок губернатора Київської області": "Все призеры, это 1-е, 2-е и 3-е место, то есть как отборочные соревнования на чемпионат мира, который пройдет в декабре в Париже и все призеры получают путевки на этот чемпионат". 

  Вирішувати долю українських бальників приїхав і чемпіон Росії серед професіоналів з бальних танців. Суддівського досвіду не бракує, приїжджає на турнір до України вже вп’яте.

  Вадим Владикін, суддя турніру "Кубок губернатора Київської області": "Много конкурентных пар, тоесть как бы бывало приезжаешь, как бы смотришь на турнир и видишь там, допустим, одна пара хорошая, остальные ну не очень. Здесь, в данный момент, много интересных пар и есть борьба".

  Змагання зі спортивних танців "Кубок губернатора" планують зробити традиційним і проводити на Київщині щонайменше раз на рік.

  Ксенія Дворнікова, Ігор Пльонкін, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  У Таращанському районі відкрили новий навчально-виховний комплекс
  Наступний матеріал
  З полону піратів звільнили судно "Білуга Форчюн" з українцями на борту
  Теги: