На Київщині стартували перегони "Україна-трофі"

  Перегони "Україна-трофі" стартували напередодні. Понад сто екіпажів вирушили з Ясногородки на Київщині. За сім днів вони мають подолати майже півтори тисячі кілометрів бездоріжжям і доїхати до Шацька Волинської області.

  Ці дівчата - єдині представниці слабкої статі із понад сотні екіпажів. Та впевнені - переможуть, бо на їхньому боці не лише швидкість та майстерність кермувати, але й жіноча краса.

  Олена Олександрова, учасниця змагань: "Приезжать думаем с накрашенными губами, ногтями. Даже перчаточки купили гламурненькие, есть такие яркие малиновые, а есть белые в цветочек".

  Найголовніший козир дівчата сховали під капотом автомобіля.  

  Анастасія Холєєва, учасниця змагань: "Так как изначально была идея ехать без механика, это была такая большая авантюра, то для того, чтобы нашим механикам, которые находятся в Донецке по телефону обьснять, что у нас конкретно помалмалось - мы все подписали".

  Чоловіки тим часом хизуються, як своїми руками тюнингували автівки. Щоби і крізь вогонь, і крізь воду проїхати.

  Валерій Чехута, учасник змагань: "Когда набирается вода, в болоте бывает и вот так едешь, чтобы быстро слить воду из салона, мы предусмотрели вот такой вот интересный шаровый кран. Открываешь, и вода, грязь - все сливается сразу".

  Переплевти невелику водойму може Леонід Свіріпа. У змаганнях одесит бере участь не вперше, тому знає, де чекати на сюрприз.

  Леонід Свіріпа, учасник змагань: "Из особенностей еще централизованая система подкачки колес, которая позволяет спускать и поднимать шины, не выходя из автомобиля. Она плавает, у нее водоизмещающий кузов. Остается где-то вот так вот борта сантиметров 20-30, после этого всплывает, помогает брать какие-то контрольные пункты, где организаторы слишком перестарались с глубиной".

  За сім днів учасники мають подолати 1300 кілометрів лісами, болотами та річками Полісся. Ця траса - одна з найскладніших в СНД, тому про відпочинок учасники не мріють, сподіваються лише на адреналін.

  Валерій Чехута, учасник змагань: "Если мы стартуем в шесть, то просыпаемся в пять. Финиш в 9 часов, если машина не поломалась - есть какой-то сон, если поламалась - всю ночь приходится ее ремонтировать, чтобы утром опять в шесть часов на старт".

  Євген Хокімов, учасник змагань: "В этом году организатор обещал сделать нам сюрприз, поэтому сюрприза мы немножко и побаиваемся и ожидаем, но в принципе, все мы ждем каких-то сложностей, ждем новшеств".
   
  "Україна-трофі" - це найдовший рейд в історії українського автоспорту. Змагатимуться учасники в шести категоріях - від повнопривідних позашлязовиків до підготовлених автівок, квадроциклів і мотоциклів. Фінішують перегони сьомого липня у Шацьку.

  Світлана Одаренко, Олексій Іванченков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Митцям на Андріївському узвозі вдвічі підвищили орендну плату
  Наступний матеріал
  У київському театрі оперети урочисто закрили театральний сезон
  Теги: